Sergio Ramos zdobywa pierwszego gola Paris Saint-Germain w wygranym 4:0 meczu z Reims

Hiszpańska gwiazda Sergio Ramos w końcu strzelił swojego pierwszego gola dla supermocarstwa Ligue 1 Paris Saint-Germain. Fani w Koszulka PSG byli dla niego szczęśliwi. Stałe fragmenty rzutów rożnych nie są najsilniejsze dla klubu, ale przeciwko Stade de Reims klub ze stolicy skorzystał, co zaowocowało pierwszym golem Ramosa ze stroną francuską. W międzyczasie podopieczni Mauricio Pochettino trochę się napracowali, dopóki Marco Verratti nie strzelił ze słupka na chwilę przed przerwą – jego pierwszy ligowy gol od 2017 roku.

PSG ma 11 punktów przewagi nad Niceą, która przedłużyła swoją zwycięską passę do pięciu meczów ligowych. Kibice w Koszulka PSG byli podekscytowani przez całą noc. Wout Faes strzelił gola samobójczego, a Danilo Pereira dodał kolejnego, co dało PSG 53 punkty z 22 meczów. Drużyna Pochettino zakończyła się dwoma golami w późnych godzinach, aby osiągnąć 4-0 w nocy przed ich ostatnim starciem Ligi Mistrzów 16 z byłym zespołem Ramosa 15 lutego. Gracze w Koszulki Piłkarskie szaleńczo świętowali swoje zwycięstwo.

W międzyczasie Lionel Messi został sprowadzony z ławki i wyrównał Verrattiego, który wyglądał na drugiego Włocha. Jednak Angel Di Maria dośrodkował piłkę w polu karnym dla Verrattiego, którego strzał odbił się dwukrotnie i skończył w górnym rogu. Pereira zakończył go na 76. miejscu, kiedy jego potężny strzał odbił się i przepłynął obok Rajkovica. Gra została podkreślona, ​​gdy gracze PSG nosili specjalną pamiątkową Koszulki Piłkarskie z okazji chińskiego Nowego Roku.