Szef Tottenhamu ujawnia swój plan transferu w styczniu

Menedżer Spurs potrzebował trochę więcej czasu, aby ocenić swój skład, ale teraz przekazał swoje preferencje szefowi. Kibice w Koszulki Piłkarskie mogą spodziewać się zmian w klubie w transferze. Antonio Conte spotkał się w poniedziałek z Levym, prezesem Spurs i dyrektorem zarządzającym Paraticim, aby przedstawić swoją ocenę składu i omówić cele na styczeń. Conte powiedział pod koniec grudnia, że ma nadzieję, że Tottenham umocni się na styczniowym rynku transferowym, a Włoch powiedział, że cieszył się „dobrym spotkaniem” ze swoimi przełożonymi.
Jego życzenie może zostać spełnione, ponieważ listopadowe raporty ze Słońca twierdzą, że Włoch otrzyma w bieżącym oknie budżet transferowy w wysokości 150 milionów funtów. To była dobra wiadomość dla ludzi w Koszulka Tottenham Hotspur. Conte położył nacisk na Levy'ego i Paraticiego, aby działali zgodnie z jego zaleceniami na rynku, mówiąc, że klub będzie miał „ostatnie słowo” w sprawie transferów. „Dla mnie najważniejsza była rozmowa z klubem. Zrobiłem to i teraz klub musi zdecydować, co mamy zrobić. Powiedział.
W międzyczasie wielu graczy otrzymało wskazówkę, że opuści klub przed końcem miesiąca, a Steven Bergwijn ma być celem holenderskiego Ajaksu wagi ciężkiej. 24-latek ma szansę założyć nową Koszulki Piłkarskie. Szef Spurs również przekazał dobre wieści, zakładając, że jesteś jednym z fanów, którzy chcieliby zatrzymać Hugo Llorisa. Gracz uwielbia Koszulka Tottenham Hotspur. Tymczasem Matt Doherty, Tanguy Ndombele, Dele Alli i Joe Rodon są wśród graczy, którzy w tym miesiącu mogą odejść na wypożyczenie lub na stałe.